Dárkové zboží

Nejprodávanější

55 položek celkem
Kytice z  oříšků vínově červená Sandra
Tip
99 Kč

Jedinečná, originální a neobvyklá kytička vyrobená jen pro Vás z lahodných mandlí obalených v různých polevách, zabalená ve žlutém krepovém nařaseném papíru.

Kytice z oříšků oranžová Beata se žlutými kopretinami
Tip
99 Kč

Jedinečná, originální a neobvyklá kytička vyrobená jen pro Vás z lískových oříšků a mandlí, zabalená v oranžovém krepovém nařaseném papíru.

Kytice z  oříšků žlutá Adélka se žlutými kopretinami
Tip
95 Kč

Jedinečná, originální a neobvyklá kytička vyrobená jen pro Vás z lahodných mandlí obalených v různých polevách, zabalená ve žlutém krepovém nařaseném papíru.

Kytice z oříšků růžová Amálka s růžovými kopretinami
Tip
95 Kč

Jedinečná, originální a neobvyklá kytička vyrobená jen pro Vás z rozinek, třešní a brusinek, zabalená v růžovém krepovém nařaseném  papíru.

full prirodni kremovy deodorant grep color
200 Kč

Přírodní deodorant Grep s ručně malovaným víčkem červeným. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant levandule color
200 Kč

Přírodní deodorant Levandule s ručně malovaným víčkem fialovým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant vanilka orchidej color
200 Kč

Přírodní deodorant Vanilka a orchidej s ručně malovaným víčkem žlutým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant grep color
200 Kč

Přírodní deodorant Grep s ručně malovaným víčkem oranžovým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant cashmere color
200 Kč

Přírodní deodorant Cashmere s ručně malovaným víčkem bílo-modrým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant citrovova trava color 2
200 Kč

Přírodní deodorant Citrónová tráva s ručně malovaným víčkem zeleným. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full rae kremovy deodorant color jasmin 2
200 Kč

Přírodní deodorant Jasmín s ručně malovaným víčkem. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant visen color
200 Kč

Přírodní deodorant Divoká višeň s ručně malovaným víčkem růžovým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

Nahoru
Další produkty

Chcete někomu udělat radost? Nyní máte příležitost.