Kustovnice čínská - Goji 1000g

299 Kč
Skladem

Goji jsou drobné usušené plody, červené barvy, posilující imunitu a výrazným antioxidantem. Jsou také prospěšné vysokým obsahem vitamínu C pro náš organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavosti o kustovnici

Kustovnice čínská je pěstována hlavně v Asii, ale pro komerční účely se pěstuje zejména v Číně po celém světě. Dorůstá do výšky kolem 1 m. Pěstování kustovnice je nenáročné, pro svůj růst potřebuje slunce a vláhu, a vystačí si i s méně náročnou půdou. Keř kvete od června do září, přičemž plody se sbírají ručně, a to v období srpna až do září, protože jsou měkké, tak aby se nepoškodily. Poté probíhá sušení. Červená barva plodů dodává hezký vzhled.

Účinky kustovnice

Kustovnici užíváme pro dobrý celkový stav organismu. Snižuje riziko vzniku rakoviny, anebo se také užívá při léčbě rakoviny. Posiluje osrganismus a imunitu. Chceme-li snížit krevní tlak či posílit srdce, kustovnice by neměla chybět v našem jídelníčku. Na prodloužení života a zpomalení stárnutí je kustovnice silným antioxidantem. Zlepšuje činnost střev a jater. Také má pozitivní vliv na ledviny a v neposlední řadě také zlepšuje paměť.

  • jsou výrazným antioxidantem
  • zdroj vitality, energie a dlouhověkosti
  • pomáhá při detoxikaci a trávení
  • pomáhají také při bakteriích, plísních
  • jsou protizánětlivé
  • posilují imunitu

Kustovnice a minerály?

Ano, je zdrojem minerálů, zejména v kustovnici najdeme zinek, fosfor, hořčík, železo a vápník. Zinek pro naše tělo působí protizánětlivě, železo organismu dodá vitalitu a energii. Nesmíme ještě zapomenout také na vápník, jenž je nezbytný pro naše tělo, zejména v oblastí kostí. A vitamíny? Taktéž nejdeme v kustovnicí a to  vit B,C, a E

Obsah: 1000g

Země původu: Čína

Výrobce: PaNimo.cz