Neera detox desetidenní kúra

Tip
Značka: Aspen
ZdarmaZdarma
neera detox kura desetidenni .jpg 207x317 q85 subsampling 2
1 520 Kč
Skladem

Neera detox je desetidenní kůra na očistu organismu a regenerování celého organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neera detox je směs palmových sirupů jenž dodají vašemu tělu nezbytné minerály  a kanadského javorového sirupu C+, který během kůry dodává energii ve formě snadno stravitelných cukrů.

Očista organismu nejen posílí imunitu, ale také zregeneruje organismus. Lidský organismus má přirozenou schopnost detoxikace, ale ne vždy funguje tak, jak má a na 100%. Během kůry mohou zažívací a vylučovací odpočívat a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, jako jsou nadbytečné tukové zásoby.

Očista je vhodná 

  • při únavě a stresu
  • při nadváze 

Složení: 4 druhy palmových sirupů, kanadský javorový sirup C+, kajenský pepř

Použití: Pro přípravu 2 l nápoje rozmíchejte 1,5 dl Neera sirupu, 1,5 dl čerstě vymačkané citrónové šťávy, špetku až 1/2 lžičky kájenského pepře a 1,7 l čisté vody.

Balení: 1,5 l Neera sirup, 10 g kájenský pepř

Během kúry je velmi důležité nezatěžovat tělo pevnou stravou. Trávení pevné potravy spotřebovává velkou část energie organismu a potlačuje řadu dalších pochodů. Bez pevné stravy může tělo soustředit svou energii na očišťování.

  • Neera Přírodní stromový sirup je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy čtyř druhů jihoasijských palem a nejkvalitnějšího javorového sirupu
  • Citrónová šťáva je po tisíciletí používaná pro své léčebné účinky. Kyselost šťávy má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen. 
  • Kájenský pepř je významný metabolizant. Kapsaicin obsažený v kájenském pepři je termogenní látka, která zrychluje metabolismus a spaluje kalorie a podporuje spalování tuků.

Distribuce: Aspen team s.r.o