Přírodní kosmetika

Nejprodávanější

38 položek celkem
Mýdlo které překvapí Pleva
90 Kč

Přírodní, něžné a voňavé mýdlo s výtažkem z aloe vera potěší unavené královny i jejich malé princezny. Obsahuje pouze přírodní suroviny.

Propolisová zubní pasta Pleva
139 Kč

S přírodní zubní pastou se při  pravidelném čištění zbavíte zubního kamene, který může stát za zápachem z úst, a především si dech osvěžíte díky většímu podílu máty. Stačí dvě...

Šampon s medem Pleva
169 Kč

Přírodní šampon, který vaše vlasy zjemní a projasní. Pro krásné vlasy. Uložit a odejít

Šampon Propolis Pleva
175 Kč

Přírodní šampon zvyšující lesk a kvalitu vašich vlasů. Obsahuje přírodní složky, které posilují růst nových vlasů.  

full prirodni kremovy deodorant grep color
200 Kč

Přírodní deodorant Grep s ručně malovaným víčkem červeným. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant levandule color
200 Kč

Přírodní deodorant Levandule s ručně malovaným víčkem fialovým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant vanilka orchidej color
200 Kč

Přírodní deodorant Vanilka a orchidej s ručně malovaným víčkem žlutým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant grep color
200 Kč

Přírodní deodorant Grep s ručně malovaným víčkem oranžovým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant cashmere color
200 Kč

Přírodní deodorant Cashmere s ručně malovaným víčkem bílo-modrým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant citrovova trava color 2
200 Kč

Přírodní deodorant Citrónová tráva s ručně malovaným víčkem zeleným. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full rae kremovy deodorant color jasmin 2
200 Kč

Přírodní deodorant Jasmín s ručně malovaným víčkem. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

full prirodni kremovy deodorant visen color
200 Kč

Přírodní deodorant Divoká višeň s ručně malovaným víčkem růžovým. Obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla, která se vstřebává do pokožky a pečuje o ni.

Nahoru
Další produkty