Přírodní šťávy

1 položek celkem
rakytnikova stava 100%
Tip
220 Kč

100% obsah rakytníku. Vysoké množství vitamínů v jedné lahvi.  Podporuje přirozenou imunitu.

2

Ovocné a zeleninové šťávy jsou výborným pomocníkem imunity. Obsahují vysoké množství vitamínů a minerálů, které jsou pro nás důležité. Najdeme v nich široké spektrum vitamínů, především A, celou řadu vit. B, B6, C, D, E, K... Odvíjí se to od použitého ovoce/zeleniny. Díky vysokému obsahu vlákniny podporují funkci trávicí soustavy a pročištění střev. Jsou dobré na posílení imunity a celkové přirozené obranyschopnosti těla.

Šťávy jsou rychlý způsob, jak tělu rychle dodat potřebné látky. Nejlepší jsou se 100% podílem ovoce či zeleniny, protože neobsahují žádné tělu nepřirozené látky. Jedná se čistě o přírodní produkty. Jejich chuť je téměř totožná použitému ovoci či zelenině, avšak některé chutnají výrazně lépe než v nezpracované podobě. Například šťáva z celeru chutná velice dobře... Ovocné šťávy obsahují více cukrů než zeleninové, díky to mu jsou sladší.

Benefity

  • Posílení imunity a obranyschopnosti
  • Nepřeberné množství vitamínů a minerálů
  • Bez chemických škodlivin
  • Rychlé strávení 
  • Výborná chuť

Šťávy vám umožní doplnit DDD (doporučenou denní dávku) vitamínů a minerálů, kterých má člověk nedostatek pokud konzumuje málo ovoce a zeleniny. To se obzvlášť hodí pro ty, co trpí nějakou nemocí.