Sušené plody

23 položek celkem
chia semena 1000g zp 01
126 Kč

Chia semínka jsou označována jako superpotravina, jsou to semínka šalvěje hispánské. Jsou významným zdrojem živin, zejména vlákniny.

Kešu ořechy natural-detail
Náš tip
od 39 Kč

Prémiové přírodní oříšky nejvyšší kvality.  Velmi chutné a zdravé.  Stačí si vzít jeden kousek a budete je milovat.  Nejprodávanější ořechy v našem...

Kešu v mléčné čokoládě Bonnerex
Náš tip
od 49 Kč

Chutná a sladká varianta oříšků kešu.  Zdravé mlsání oříšků v čokoládě.  Kvalitní mléčná čokoláda.

kešu v hořké čokoládě
od 35 Kč

Lahodná chuť hořké čokolády ve spojení s kešu oříšky. Téměř neodolatelné pro milovníky hořké čokolády. Zdravé mlsání kešu oříšků. 

Kešu ořechy v jogurtu
od 33 Kč

Jogurtová poleva dodá oříškům sladkou chuť, která chutná velmi dobře. Své si najdou ti, kteří mají rádi jogurty. Jedny z nejlahodnějších oříšků.

Kešu oříšky v karamelové polevě
Náš tip
od 33 Kč

Kešu oříšky obalené v karamelu. Sladké a chutné zobání pro váš úsměv. Mlsejte oříšky v polevě!  

Kešu ořechy v karobu-sacek
Kešu v karobu
Do tří dnů skladem
od 33 Kč

Jedná se o méně sladkou polevu, která obsahuje méně cukru oproti hořké čokoládě. Chutnají skvěle.

Kešu v tiramisu-sacek
od 39 Kč

Máte rádi tiramisu, tak právě pro vás jsou tyto oříšky. Velmi dobrá poleva těchto oříšků z nich činí pořádnou laskominou, kterou si zamilujete. 

14364 kustovnice cinska goji 1000g
299 Kč

Goji jsou drobné usušené plody, červené barvy, posilující imunitu a výrazným antioxidantem. Jsou také prospěšné vysokým obsahem vitamínu C pro náš organismus.

Lískové oříšky v hořké čokoládě
od 29 Kč

Skvělá ořechová vůně v lahodné hořké čokoládě. Jedny z nejoblíbenějších polévaných oříšků Vhodné na rychlou svačinku, anebo jen tak, na zpříjemnění dne.  

Lískové oříšky v jogurtu
od 29 Kč

Prospešné pro lidský organismus, to jsou lískové oříšky. A pro velké množství energie jsou vhodné nejen pro sportovce, ale také dětem. Jogurtová polevě je převelice dobrá.

Nahoru
Další produkty

Nejlepší volbou, jak tělu dodat „zdravé tuky“(omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny) jsou oříšky, semínka. Hromadně je označujeme jako sušené plody. Jedná se o sušené ovoce, které si dobře zachovává své vitamíny a prospěšné látky, různé druhy ořechů, přičemž každý druh se vyznačuje něčím jiným, a semínka.

Sušené plody, ořechy i semínka nám poskytují velké množství vitamínů. Semínka jsou nedílnou součástí v každodenním jídelníčku. Navíc jsou chutné a zdravé.