Těstoviny

Nejprodávanější

7 položek celkem
žitné vlasové
22 Kč

Žitné celozrné vlasové nudle polévku krásně oživí a dodají ji více vlákniny. 

žitná vřetena
33 Kč

Díky žitu celozrná vřetena mají tmavou barvu, výraznější chuť a pevnější strukturu.

žitná kolínka
33 Kč

Žitná celozrná kolínka vás zasytí na dlouhé hodiny a podpoří vaše správné trávení. Uspokojí vás svojí výraznější chutí a jejich tmavá barva krásně vynikne na vašem talíři.

špaldové nudle široké
50 Kč

Nudle špaldové celozrnné široké dlouhé jsou skvělou přílohou ke klasickým českým omáčkám. Špalda jim propůjčuje jemnou oříškovou chuť a příjemnou vůni. Děti je budou milovat...

špaldové selské nudle
50 Kč

Nudle špaldové celozrnné selské zahustí vaši polévku stejně dobře jako poslouží k omáčkám. Díky obsahu celozrnné špaldové mouky vás zasytí a chutnají výtečně po oříšcích.

Špaldové mušličky
53 Kč

Skvělé špaldové celozrné mušličky vyrobené z Bio mouky zachutnají na první zkus. Jsou vyrobeny z čerstvě namleté špaldové mouky, aby si zachovaly typickou oříškovou chuť a...

Špaldová vřetena
53 Kč

Bio špaldová celozrnná vřetena zachutnají na první ochutnání.  Dopřejte si původní starou obilovinu v podobě výborných poctivých vřeten. 

Těstoviny tvoří nepostradatelnou část našeho jídelníčku. Můžeme je konzumovat jako přílohu, do polévek, ale také do různých teplých či studených salátů. Žitné a špaldové těstoviny našemu organismu dodají potřebné živiny.